• قدرتمند ترین فروشگاه ایرنتنتی حیوانات و گیاهان و لوازم وابسته

  • وبلاگ قدرتمند علمی سرگرمی حیوانات و گیاهان

  • تکثیرکنندگان مجهز و ماهر کشوری

چرا سفیر آب ؟

به برخی از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه اشاره شده است

پشتیبانی کم نظیر

سفیرآب همواره حامی تمام مشتریان خود بوده و تلاش خود را بر پایه خدمات بیشتر به حامیان مجموعه میگذارد. بر همین اساس ما مژده همراه بودن همیشگی در کنار شما را میدهیم.

عرضه با کیفیت ترین کالا

شعار همیشگی ما رساندن مرغوب ترین اجناس به مشتری است. تکثیرکنندگان مجموعه تلاش دارند تا با تولید بهترین کالا شما را خشنود سازند. تیم اجرایی نیز فقط به دنبال آرامش خاطر شما هستند.

تیم حرفه ای و مجرب

سفیرآب از بهترین بخش های مختلف سازمان یافته متشکل شده است. تکثیرکنندگان حرفه ای، تیم اجرایی مجرب، نویسندگان نام آشنا، پشتیبانی و غیره از جمله قسمت های موثر مجموعه است.

بزرگترین باشگاه هواداران

یکی از اهداف مهم مجموعه سامان دادن و حمایت از دوستداران دنیای آبی و آکواریوم میباشد. سفیر آب از تمام علاقه مندان دعوت به همکاری و ورود به باشگاه هواداران خود مینماید.

راحت و مطمئن

فعالیت با سفیرآب در هر زمینه آسان و مطمدن می باشد. فعالیت جدید مجموعه در فضای مجازی این نوید را به شما می دهد تا با سهولت و کمترین هزینه به علایق خود دست یابید.

فروشگاه مجهز و کامل

به دلیل نامرغوب بودن برخی کالاهای موجود در بازار و قیمت سرسام آورشان، سفیرآب فروشگاهی کامل برای شما فراهم می کند. تا علاوه بر کیفیت وقیمت مناسب، تنوع وسهولت کار را فراهم کند.

0%

پشتیبانی حرفه ای در فضای مجازی

از آنجا که در کشورمان فضای مجازی و رسانه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است، سفیرآب خود را در این فضاها به خوبی نشان داده و کار را برای جامعه علاقه مند به دنیای آبی زیبا آسان کرده است.

تمام خدمات ما سهولت استفاده و آرامش خاطر شما است. سفیرآب را فقط در فضاهای مجازی مذکور دنبال کنید.

لایه پارالاکسلایه پارالاکسلایه پارالاکسلایه پارالاکس

درباره ما

با پیشرفت تکنولوژی و مکانیزه شدن لوازم و وجود ساختمان های سر به فلک کشیده،جوامع امروزی بی شک نیاز شدید خود را برای داشتن محیطی طبیعی در کنار محل زیست خود احساس میکند. بر همین اساس از سالیان سال در کنار صنعتی شدن شهرها، تلاش بر به وجود آوردن محیط هایی که بشر بتواند مدتی به آن پناه ببرد وجود داشته و دارد. از جمله این موارد آکواریوم و دنیای آبی شگفت برانگیز آن است. اما بوجود آوردن همچین شرایطی علاوه بر وجود نیروی مجرب و لوازم حرفه ای نیاز به ایده های بکر دارد. تمام تلاش سفیر آب به وجود آوردن محیط های زیبای آبی به صورت حرفه ای بوده تا علاقه مندان به آکواریوم هیچ وقت دل سرد نشده و سختی های کار را مشاهده نکنند.

سالانه چندین میلیون دلار ارز از کشور برای خرید آبزیان از کشورهای دیگر متاسفانه خارج میشود. این درحالی است که اگر از تولید کنندگان کشوری و سایر مهندست شیلات حمایت های بیشتری صورت گیرد، کشور ایران خود به یکی از قطب های بزرگ در صنعت ماهی و آبزیان آکواریوم می شود. علاوه بر آن متاسفانه برخی از کالاهای خارجی کیفیت خوبی نداشته و به دلیل گذراندن مسیرهای مشکل برای رسیدن به مقصد بسیار نامرغوب بوده و افزایش غیرطبیعی قیمت آنها به وضوح مشهود است.

سفیرآب با جذب قوی ترین تکثیرکنندگان کشور، تیم اجرایی مجرب برای احداث آکواریوم، نویسندگان آکادمیک و نامی، پشتیبانی قوی از مشتریان و داشتن باشگاه هواداران آکواریوم و ماهی سغی بر این دارد تا معنای ماهی و آکواریوم را یکبار برای همیشه در کشور عزیزمان زنده نگاشته و سعی در ارائه بهترین خدمات نماید.

لایه پارالاکس
معنای واقعی آکواریوم زیبا و حرفه ای را با ما به راحتی تجربه کنید.
تیم اجرایی سفیر آب

برخی از مشتریان

سفیرآب، سفیرانی ماهر از دنیای آبی
Themeforest
Graphicriver
Codecanyon
Tuts+
Videohive
Photodune
Tuts+
Graphicriver
Themeforest
Photodune
لایه پارالاکس

آمار

آخرین بروز رسانی: امروز
 
اعضای فعال
 
پروژه ها
 
نیروی کار
 
مشتریان

سوالات خود را از ما بپرسید

تماس با ما

Safirab farm & company

Created By GHASEDAK

logo site

جامع ترین فروشگاه اینترنتی در کشور

تکثیرکنندگان حرفه ای کشوری

نویسندگان نام آشنای دنیای آبی

تیم اجرا و نصب مجرب

مجهز ترین فروشگاه

 

پشتیبانی بی نظیر

اینستاگرام سفیرآب

تلگرام سفیرآب