0%

ذهنتان را از مطالب علمی مفید پر کنید

شروع کنید

صفحات مجازی

mbugua-njihia-_-mobile-vas

برای درک بهتر مطالب و سهولت روش یادگیری، نویسندگان سفیر آب تاکید بر رسانه و مشاهده عینی داشته و در کنار تمام مقالات آموزشی و کتاب ها، مواردی ارزشمند تهیه شده است.

فروشگاه اینترنتی ماهی و آکواریوم سفیرآب

سفیرآب با عرضه بالاترین کیفیت آبزیان و لوازم آکواریومی، لذت خریدی آسان را به شما هدیه میدهد.

مقالات

shutterstock_75894925

سفیر آب با کمک استادان مجرب و نویسندگان توانمند سعی بر این دارد تا با ارائه مطالب ارزشمند مطابق با جدید ترین منابع علمی روز دنیا، به علم علاقه مندان به دنیای آبی بیافزاید.

لایه پارالاکس

جامع ترین فروشگاه اینترنتی


فروشگاه اینترنتی سفیرآب با استفاده از تیمی خلاق و پر تلاش، قوی ترین فروشگاه اینترنتی ماهی و آکواریوم را در کشور برنامه ریزی کرده است تا با ارائه بهترین خدمات لذت علاقه منئان به ماهیان زینتی را دوچنئان کند.

مرکز تخصصی آبزیان


یکی از اهداف مجموعه سفیرآب حمایت از تولیدات داخلی و عرضه با کیفیت ترین آبزیان به علاقمندان این موجودات دوست داشتنی است. امیدست با این نگرش و حمایت کشور ایران به یکی از قطب های تولیدات ماهیان آکواریومی در جهان تبدیل شود.

درباره ما

سفیرآب، سفیرانی ماهر از دنیای آبی

با سفیرآب آکواریوم را بهتر و به شکل حرفه ای تجربه کنید


سفیرآب مجموعه ای متشکل از بخش های مختلف است که سعی دارد با عرضه بالاترین کیفیت و صادق بودن در کار، به دنیای آبی آکواریوم در ایران معنای جدیدی بخشد و به همه ی علاقه مندان کمک شایانی کرده باشد.

از جمله عوامل سفیرآب میتوان به تیم اجرایی مجرب، تیم تکثیر کنندگان حرفه ای، تیم نویسندگان آکادمیک، فروشندگان و سایرین اشاره نمود که شعار همگی در درجه اول عرضه محصولات درجه یک و قیمت مناسب کالا است. امیداست که تمام تلاش های ما به اثر نشسته و توانسته باشیم برای شما آرامش بیشتری فراهم کرده باشیم.

IMG_4755

آمار


تمایل به داشتن آکواریوم های گوناگون در ایران چگونه و چه میزان است؟

گیاهی یا ریف

78%

آب شیرین

66%

آب شور

89%
لایه پارالاکس

                            با سفیرآب آکواریوم و دنیای آنرا بهتر درک کنید

تمام تلاش تیم نویسندگان سفیرآب درک بهتر و آسانتر علاقه مندان به دنیای آبی میباشد. تمام حمایت های شما عزیزان برای ما تسلای خاطر بوده و ما را در این راه تشویق به کار بهتر مینماید.

Safirab farm & company

Created By GHASEDAK

logo site

جامع ترین فروشگاه اینترنتی در کشور

تکثیرکنندگان حرفه ای کشوری

نویسندگان نام آشنای دنیای آبی

تیم اجرا و نصب مجرب

مجهز ترین فروشگاه

 

پشتیبانی بی نظیر

اینستاگرام سفیرآب

تلگرام سفیرآب